-Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

 

Dieťa sa prebudí uprostred noci a plače. Dôvodom však nie je choroba, ani zlý sen, ale tentokrát je za tým mokrá plachta – dieťa sa pomočilo. 
Občas sa to stať môže a je to celkom normálne, pravidelné nočné pomočovanie u starších detí ako päť rokov však už signalizuje vážnejší problém. 

 

 

Baby Lying On White Fur With Brown Blanket

Uspávanie bábätka – problém, ktorý rieši nejeden rodič. Uspávať  a to, ako uspať dieťa sa totiž stáva veľkým problémom v momente, kedy zistíte, že sa vám to veľmi nedarí. 
Čo je dôležité vedieť a urobiť, aby ste v uspávaní dieťatka boli úspešní? V prvom rade mu musíte porozumieť. 

 

Móda pre deti, to už dávno nie je iba druhoradá záležitosť, ktorá je na okraji záujmu. Práve naopak, to, čo a ako našim zlatíčkam oblečieme, nás veľmi zaujíma. Až do takej miery, že sledujeme celebritné mamičky a ich detičky, ako aj rozličné ponuky jedinečných kúskov detských odevov, z ktorých následne vyčarujeme dokonalý outfit pre dcérku či synčeka. 
 

 

oblečenie pre deti a bábätka

Novorodenecké oblečenie - výbava pre novorodenca

 

 

 

ako zistuim že som tehotná, tehotenstvo, pôrod

 

Plánujete dieťatko, a tak si mesiac čo mesiac sledujete cyklus a rátate plodné dni? A keď vám to konečne mešká, ste šťastím celá bez seba. Nie vždy je však meškanie menštruácie signálom gravidity.

Podľa akých ďalších príznakov teda stopercentne zistíte, že ste konečne tehotná?

 

pláčúce dieťa, decko dieťatko

 

Byť čerstvou mamičkou dá zabrať snáď každej žene. Všetko je nové, bábätko veľa plače, nepovie prečo a ešte aj málo spí, a tak je pochopiteľné, že sú mamy unavené a neraz aj bezradné. Najmä, ak nevedia prísť na dôvod nepokoja a „nespánku“ ich malých detí.

Čo je teda za tým? Prečo novorodenec nespí a ako mu pomôcť, aby konečne spokojne spal?


 

 

 

správne Kojenie  babatka

 

Ako správne kojiť bábätko

Čerstvá mamička sa musí popasovať s množstvom neznámych noviniek. Snáď najzávažnejšou skúškou je pre ňu dojčenie. Keďže vie, že bábätko je na nej úplne závislé a materinské mlieko potrebuje zo všetkého najviac, chce o správnom dojčení, o tom, ako často má dojčiť aj čo počas dojčenia rozhodne nerobiť vedieť všetko podstatné.

 

 

Chlapčenské trička s krátkym rukávom

Kvalitné chlapčenské trička s krátkym rukávom, vyrobené zo 100 percentnej bavlny. Sú pohodlné a prijemne na dotyk.

 

 

 

Ako schudnúť po pôrode? Otázka, s ktorou si niekto hlavu vôbec neláme, lebo tehotenské kilá ako prišli, tak aj odišli, no mnoho ďalších, menej šťastných dlho hľadá správnu odpoveď. A nie a nie prísť na účinný recept, ako sa dostať opäť do formy.

Existuje vôbec nejaký univerzálny tip, rada, čo funguje a všetkým ženám bez výnimky pomôže po pôrode konečne schudnúť?

 

 

 

 

 

 

Funkčné chlapčenské tričká, štýlové tenisky, šortky, detské tepláky z kvalitnej bavlny, mikiny. To všetko je nutná výbava každého detského šatníka. Obzvlášť mikina je u drobcov a ich mamičiek stále populárnejšia. Nečudo, veď tento odev nosia veľkí i malí, dievčatá, chlapci, dospeláci, skrátka všetci bez ohľadu na vek či spoločenský status. Spája ich jediné: Milujú pohodu a chcú sa cítiť komfortne... v obľúbenej mikine.

 

 

 

Zima, dážď, mokro, sychravo... Ako sa hovorí, ani psa neradno poslať do takéhoto počasia. Bábätká, no hlavne novorodenci však potrebujú denne čerstvý vzduch. A ak s nimi ešte idete do obchodu, alebo niečo vybaviť, je dôležité dobre bábätko obliecť.

 

 

 

Veľa rodičov v dnešnej dobe dosť často pracuje a láme si hlavu nad tým, ako správne a efektívne tráviť voľný čas zo svojimi deťmi, aby si to vzájomne užili, zabavili sa a bolo to čo najviac prospešné pre ich deti.

Existuje obrovské množstvo spôsobov, ako tráviť  čas zo svojimi ratolesťami, ale treba dbať aj na to, aby to bolo čo najviac prospešné pre ich zdravie, vývoj a rozvoj ich schopností a zručností.
 

 

 

Chceli by ste nájsť do nového roka recept na šťastie? Spýtajte sa detí! Tie v tom majú hneď jasno. Linka bezpečia si nechala poradiť od 500 malých hláv, ako byť šťastný. Jednoduchosť a kreativita ich odpovedí vás určite prekvapí. :)

 

 

 

 

 

Pred nedávnom skončil čas Vianoc a vy máte v skrini pre svoje dieťa oblečenie, ktoré ste od rodiny dostali? To je skvelé, nemusíte tak veľa kupovať a váš poklad má čo nosiť najbližšie 3 mesiace.

Čo v prípade, ak vaša rodina netrafila veľkosť, druh, či farbu oblečenia?

 

 
 
 
Zľavnený tovar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia