SK CZ HU HR EN

Najčastejšie otázky

Ak máte problém s dokončením objednávky, zavolajte nám na tel. číslo +421 908 815 654 alebo nám napíšte e-mail na: eshop@japitex.sk.

Do e-mailu nám uveďte druh (kód) tovaru, veľkosť, farbu a počet kusov, spolu s vašimi kontaktnými údajmi (meno, tel. číslo, e-mail, fakturačná a doručovacia adresa) a taktiež spôsob dopravy, akým si prajete, aby vám bol objednaný tovar doručený a spôsob platby.

Tovar sa vám budeme snažiť dodať čo možno v najkratšom čase, po prijatí vašej objednávky. Objednávky vybavujeme okamžite v prípade, že je tovar skladom. Ak tovar momentálne na sklade nemáme, budeme vás o jeho doručení informovať prostredníctvom e-mailu.

Doba doručenia taktiež záleží od spôsobu dopravy, ktorý si zvolíte. Prostredníctvom kuriérskej služby GLS bude balíček u vás doma v priebehu 1-2 pracovných dní od odoslania objednávky (do Českej republiky balíček cestuje 2-3 dni), prostredníctvom Slovenskej pošty 2-3 pracovných dní.

Áno, objednaný tovar si môžete u nás vyzdvihnúť aj osobne každý pracovný deň od 7:00 do 16:30 na adrese: Povstalecká 61, Banská Bystrica 974 09

Keď bude vaša objednávka skompletizovaná a pripravená na vyzdvihnutie, budeme vás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Samozrejme! U nás nakupujete bez rizika. Ak by vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval, môžete nám ho bez problémov a bez udania dôvodu do 5 dní od prevzatia zásielky vrátiť.

Viac informácii, ako postupovať v prípade vrátenia tovaru nájdete tu: Vrátenie tovaru

V prípade, že ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kontaktujte nás telefonicky +421 908 815 654 alebo nám napíšte na eshop@japitex.sk.

Ak ste zabudli svoje používateľské meno, budeme potrebovať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii (prípadne iné vaše údaje - meno, priezvisko...), aby sme vás vedeli v našom systéme vyhľadať.

Ak ste zabudli prihlasovacie heslo, vytvoríme vám nové, ktoré si budete môcť následne zmeniť.

Ak nemáte pôvodné balenie, môžete tovar vrátiť aj v inom balení, ale tak, aby sa zabránilo strate a poškodeniu produktov.

Ak prepravca vašu objednávku nevyzdvihol, kontaktujte nás, aby sme mohli dohodnúť ďalšie vyzdvihnutie.
Pri vrátení produktov cez odberné miesto Packeta postačuje zadať kód zásielky pri odovzdaní balíka.
Etiketu nemusíte tlačiť.

Pri vrátení tovaru cez DPD vyzdvihnutie u Vás doma nie je potrebné etiketu tlačiť, postačuje kód zásielky, ktorý obdržíte emailom.

Pri vrátení tovaru cez odberné miesto DPD Pick up je potrebné etiketu vytlačiť a nalepiť na balík.

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, kontaktujte nás na tel.ćíslo +421 908 815 654 alebo prostredníctvom e-mailu na eshop@japitex.sk, radi vám pomôžeme. Sme tu pre vás každý pracovný deň od 7:00 do 16:30.

Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €

×