Reklamácia a vrátenie tovaru

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ TOVARU?

Nesadla vám veľkosť, nepáči sa vám farba? Nevadí. Ak vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete nám ho do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť späť bez udania dôvodu.

Nepoškodený tovar v pôvodnom stave nám pošlite na adresu:
Japitex s.r.o., Povstalecká 61, 97409 Banská Bystrica

Za každý vrátený tovar (aj pri výmene tovaru alebo preobjednaní za inú veľkosť) vám zašleme späť peniaze, ktoré ste predtým za tovar zaplatili, a to prevodom na váš osobný účet.

Formulár na odstúpenie od zmluvy

AKO REKLAMOVAŤ TOVAR?

Pred prevzatím a zaplatením zásielky od doručovateľskej spoločnosti, vám odporúčame na mieste skontrolovať, či zásielka nie je poškodená. V prípade rozsiahleho poškodenia (roztrhnutý obal, deformácie a iné rozsiahle poškodenie) odporúčame zásielku neprebrať.

V prípade reklamácie nám zašlite reklamovaný tovar vrátane príslušenstva spolu s kópiou faktúry, popisom závady a vašimi kontaktnými údajmi (spiatočná adresa, tel.číslo, e-mail) na adresu:
Japitex s.r.o., Povstalecká 61, 97409 Banská Bystrica

Reklamačný formulár na stiahnutie nájdete tu.

Tovar zasielajte buď formou balíka, alebo doporučene ako list. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá.

Reklamovaný tovar musí byť dodaný čistý a mechanicky nepoškodený. Náklady na prepravu reklamovaného tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame. Spiatočnú prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradíme my.

V prípade, že dôjde k vade výrobku v záručnej dobe (24 mesiacov), má zákazník právo na odstránenie vzniknutej vady. V prípade, že vada tovaru je neodstrániteľná, nahradíme vám vadný výrobok novým.

Reklamáciu tovaru vybavujeme čo najrýchlejšie, maximálne však do 30 dní od dátumu doručenia reklamácie.
Vybavením oprávnenej reklamácie sa záručná doba predlžuje o dobu trvania reklamácie. Ak bola reklamácia v zákonnej záručnej lehote vybavená výmenou tovaru za nový, potom záručná doba začne plynúť znova od dátumu vybavenia reklamácie.

Na tovar, ktorý si ponecháte sa vzťahuje zákonom stanovená záručná doba 2 roky.
Tovar zostáva až do zaplatenia zásielky vlastníctvom spoločnosti JAPITEX s.r.o.

Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €