SK CZ HU HR EN

Čo majú spoločné JAPI a TWIINS?

Prečítajte si čo majú spoločné speváčky Veronika a Daniela z Twiins a slovenská rodinná firma. Vďaka ich odpovediam sme sa o nich dozvedeli aj my niečo nové.

Speváčky Twiins - Daniela a Veronika majú nové detské pesničky. Veselé videoklipy a chytľavé slová si vaše detičky isto obľúbia. 

Daniela a Veronika si do videoklipu Strašidielka (Hej Hej strašidlá) vybrali oblečenie z našej mušelínovej kolekcie PURE
Malí tanečníci a tanečníčky majú oblečené detské mušelínové šaty, nohavice i tuniky. Mušelín je veľmi pohodlný a prírodný materiál. Aj Veronika a Daniela majú v klipe šaty z tejto kolekcie. 

Spýtali sme sa ich zopár otázok, na ktoré nám rady odpovedali. Čítajte ďalej a možno sa o nich dozviete niečo nové. Ako si užívate materstvo/tehotenstvo?

D: Ďakujem, tým, že Linduška už bude mať 2 roky a je už vo veku, kedy vníma a reaguje intenzívne na podnety, užívam si ju plnými dúškami. Už začína byť moja parťáčka a veľa sa spolu nasmejeme :) 

V: Keďže čoskoro rodím, je to už náročnejšie, ale mala som naozaj krásne bezproblémové tehotenstvo.


Ktoré obdobie doteraz v rámci materstva/tehotenstva považujete za najťažšie a prečo?

D: Dosť nás trápia zúbky, keďže jej vyšli neskôr a dá sa povedať skoro všetky naraz. Je to dosť ťažké, lebo jej neviem nijako pomôcť.

V: Toto obdobie bolo náročné, keďže sme nahrávali až doteraz nový album pre deti. Obnovili sme piesne zo Zlatej brány a nakrúcali sme k niekoľkým aj videoklipy. Popri všetkých tých povinnostiach som nemala čas oddychovať. 


Zdedili ste/zdedia po vás vaše deti nejaký retro kúsok? Hračku alebo oblečenie? Ak áno, čo to je?

Spolu: Veľkého plyšového medveďa, ktorého sme dostali ako bábätká a doteraz ho máme. A taktiež šaty na prvé sväté prijímanie, ktoré nám šila naša mamina a doteraz sú nádherné a nadčasové :) 


Aké máte overené slovenské značky od ktorých si pravidelne produkty kupujete?

Spolu: Od Vás z Japitexu, pretože kvalita vecí je presne taká úžasná, ako v časoch, keď sme vyrastali my. Žiadna umelina. Kvalitná bavlna a precízne šitie a krásne strihy.


Ako sa dostanete k novým výrobkom? Dáte na influencerov alebo odporúčania?

Spolu: Aj aj :) 


Chýba Vám niečo pri produktoch alebo pri slovenských firmách oproti zahraničným?

Spolu: Skôr naopak, zahraničným chýba to naše, slovenské, poctivé :)
Aj keď možno majú prepracovanejší marketing, ale zo skúseností a dlhodobého žitia mimo SK, sme vždy rady za naše kvalitné produkty. 


Nakoľko Vás zaujme také balenie produktov? Ekologické materiály, osobné venovanie alebo originálne balenie?

Samozrejme, že balenie predáva, ale koniec koncov, ten obal zahodíš a podstatné je to, čo sa nachádza vo vnútri. Ale EKO obal je určite plus.


Čo by mal výrobok spĺňať, aby ste si ho/svojim deťom kúpili?

Závisí od toho, či to, čo idem kupovať, je potrebné. Nenakupujem zbytočné veci, ale určite dávam dôraz na kvalitu a nie na kvantitu. 


Čo konkrétne oceňujete na našich produktoch?

Spolu: Ako sme spomínali, oceňujeme príjemné a kvalitné materiály a kvalitné šitie a taktiež vaše strihy nemajú chybu... 


Ďakujeme za rozhovor Veronike a Daniele. Prajeme im aj naďalej pohodové materstvo a ešte kúsok tehotenstva :)

A vy si môžete s detičkami vypočuť a pozrieť pesničku Strašidielka (Hej Hej Strašidlá). Veríme, že v nej spoznáte aj našu kolekciu PURE. 
Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €

×