SK CZ HU HR EN

Vyrobte si krásne doplnky, ktoré budú ladiť

Stačí kúsok látky a chvíľka času a vyrobíte si vlastné doplnky, ktoré rozjasnia vaše dni. Či už je to doplnok k outfitu alebo do domácnosti, inšpirujte sa a zabávajte sa. Ak si v týchto dňoch objednáte oblečenie z kolekcie Herbarium a napíšete do poznámky k objednávke, že by ste si želali kúsok látky, radi Vám ju zašleme.

Dolaďte svoj outfit do detailov

Malé detaily robia veľké divy. Platí to aj pri outfite. Z kúska látky viete oživiť celkový vzhľad. Stačí na to skutočne málo - kúsok látky rovnakej ako vaše šaty a nožnice. Potom už len šikovné ruky, ktoré to vedia uviazať. Viete si takto vytvoriť:

  • mašľu do vlasov
  • oživiť účes na rôzne spôsoby
  • uviazať mašľu na kabelku
  • uviazať mašľu na ruku ako náramok
  • uviazať na kľúčenku

Vytvorte originálny obraz

Z kúska látky viete vytvoriť aj krásny obraz, ktorý doplní Váš interiér. Stačí ozaj málo. Zaujímavý rámček a kúsok látky v potrebnej veľkosti. Voľte kontrastné farby a rôzne veľkosti rámčekov, aby ste vytvorili zaujímavý efekt. A potom to už len zladiť s doplnkami v miestnosti. Vrecúško na bylinky jednoducho

Kúsok látky viete využiť aj ako vrecúško na bylinky. To si viete vyrobiť aj bez šitia a úplne jednoducho. Rozvonia Váš domov a oživí misku na kľúče či poslúži ako voňavá dekorácia do venčeka alebo na jedálensky stôl. 

Postup:

1. Z látky si vystrihneme kruh (môžeme obkresliť napr. misku alebo pokrievku)
2. Do stredu vystrihnutej látky nasypeme bylinky (napríklad levanduľu)
3. Vrecúško zviažeme jutovým špagátikom alebo tenšou stuhou

Hotovo :)

Ak vrecúško naplníte levanduľou, môžete ho umiestniť do skrine medzi oblečenie. Levanduľa je známa tým, že odpudzuje mole. Navyše skriňu krásne prevonia. Časom sa môže stať, že vrecúško už stratí svoju schopnosť, ale stačí ho len v rukách trocha postláčať a esenciálne oleje z levandule sa znova uvoľnia. 

Dokonca vraj pomáha ho nachvíľu vložiť do mikrovlnej rúry, teplo znova aktivuje vôňu. Zároveň je takéto vrecúško veľmi jednoduché znova otvoriť a vymeniť levanduľu za novú, a možno práve tú, z vašej záhradky. 

Krásny darček, ako sa podeliť o svoje "bohatstvo" s ostatnými a urobiť tak radosť. 


Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €

×