OBLEČENIE PRE DETI

To, ako obliekame deti, je častokrát odrazom vkusu ich mám. A keďže čo mamička, to iný štýl a iné preferencie, módny priemysel sa tomu dokonale prispôsobil. Na výber sú tak tričká, mikinky, body či krásne šaty pre deti od výmyslu sveta.

To, ako obliekame deti, je častokrát odrazom vkusu ich mám. A keďže čo mamička, to iný štýl a iné preferencie, módny priemysel sa tomu dokonale prispôsobil. Na výber sú tak tričká, mikinky, body či krásne šaty pre deti od výmyslu sveta.
Napriek tomu sú isté základné špecifiká, ktoré by malo detské oblečenie spĺňať a my by sme ich mali pri kúpe zohľadniť. 

Za všetky spomeňme dve základné vlastnosti – praktickosť a pohodlnosť. Tu rozhodne stojí za to staviť na kvalitu a overených výrobcov, ktorí sú najlepšou zárukou, že sa naše deti budú cítiť pohodlne za každých okolností, v zime či uprostred leta.

Šaty pre dievčatá


Špeciálnou kategóriou, ktorú vyhľadávame v eshope oblečenia pre deti veľmi často, sú nepochybne šaty pre malé princezné.  Dievčatká sú od narodenia veľké parádnice a rady si samy vyberajú oblečenie. A čo nosia úplne najradšej? Deväť z desiatich slečien by zrejme súhlasilo, že sú to sukne a šaty, čo môžu ich mamy len potvrdiť. Mnohé dievčatá si dokonca iné, ako krásne volánové šaty v žiarivých odtieňoch ružovej a fialovej, ani neoblečú. Čo na tom, že von zúri mrazivý január? Outfit stačí doplniť legínami, pančuškami a svetríkom a hurá do škôlky!
Čoraz viac mamičiek však za svojimi malými ratolesťami nechce zaostávať, chcú s nimi stopercentne ladiť. Nahráva im v tom detská móda inšpirovaná dospeláckou – takzvané  komplety pre mamy a dcérky, ktoré sú skutočne veľmi roztomilé a nájdete ich v každom dobrom obchode pre deti. 

Oblečenie pre novorodenca

Detská výbavička v správnom dizajne, iná pre dievčatko, iná pre chlapca, avšak s kúskami, ktoré v nej za žiadnych okolností nesmú chýbať. Prvoradá je aj tu praktickosť výbavy pre novorodenca. Je dobré nenakupovať zbytočne veľa a odolať návalom eufórie, ktoré pozná snáď každá novopečená „prvomama“. 
Bábätká totiž rastú neuveriteľne rýchlo, preto je nanajvýš vhodné nakúpiť len sezónne kúsky v primeranom množstve. Naozaj nepotrebuje body v každom odtieni, ani svetrík v najmenšej veľkosti uprostred júla. 


Osvedčilo sa, že mnoho mám si výbavičky posúva, a tak ani vy neodmietnite svoju staršiu sestru alebo ochotnú švagrinú s taškou plnou nevynoseného oblečenia po jej novorodencovi. Je to eko friendly a ani peňaženka sa rozhodne nepohnevá.
Vám už len postačí dokúpiť zopár vecičiek, nech si tú radosť z nákupu prvej výbavičky pre vášho drobčeka celkom neodopriete. 

Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €