Dievčenské letné šaty

Ženy a dievčatá majú v lete výhodu, že si môžu obliecť ľahké a vzdušné šaty. Okrem toho, že im to pristane, majú šaty viacero výhod. Ak sú na ich výrobu použité vhodné materiály a zvolené správne strihy, stanú sa kúskom, po ktorom s radosťou stále siahnete.

Materiály vhodné na letné oblečenie

V lete vnímame materiály nášho oblečenia oveľa intenzívnejšie. Počas horúcich dní siahame čoraz častejšie po vzdušných a jemných látkach, ktoré dovolia nášmu telu dýchať. 

Aby boli letné šaty skutočne pohodlné, voľte radšej prírodné materiály.

  • bavlna
  • ľan
  • hodváb
  • bambus
  • konope

Obľúbený a skutočne veľmi pohodlný letný materiál je mušelín. Je to najjemnejšia bavlnená látka na svete. Vyskúšajte naše šaty z kolekcie Pure. Hoci majú dlhší rukáv, horúco Vám v nich určite nebude.


Vzory a farby letných šiat

V lete sa nemusíte báť ani výrazných farieb a rôznych vzorov. Malým slečnám aj ich mamičkám pristanú rôzne kvety, motýle, zvieratká, bodky, prúžky, ovocie i námornícke vzory. Práve v lete môžete siahnuť po výrazných farbách a farebných kombináciách.


Neónové farby v kombinácií s ľahkým materiálom - šifónom, máme aj v našej kolekcii Fairytale. 


Chutné a hravé čerešne u nás nájdete na bavlnených šatách na ramienka v kolekcii Cherry.


Aj jemné pastelové farby v lete vyniknú na opálenej pokožke. V kombinácií s ľahučkým bavlneným mušelínom si ich dievčatá môžu užiť v kolekcii Peony. 


Strihy na letné šaty

Ľahké materiály, veselé vzory, príjemné farby a k tomu krásny letný strih. Strih robí skutočne veľa. Dá vyniknúť látke i postave. Vzdušný krátky strih dokáže osviežiť v letných horúčavách. Šaty na ramienka sa hodia aj na dovolenku pri mori, na plavky pri ceste na pláž. 


Zdravo opálenú pokožku môžete vystaviť obdivu pri večernej prechádzke mestom aj vďaka šatám na ramienka z kolekcie Meadow. Zladené mama s dcérkou. 


Pre aktívne dievčatá sa hodia športové šaty s výkrojom na chrbte z kolekcie Active


Na letnej svadbe alebo rodinnej oslave môžete spolu s dcérkou zažiariť v retro šatách s bodkami z kolekcie Candy


Obľúbené šaty

Ak si nájdete tie svoje obľúbené letné šaty, budete ich chcieť nosiť stále. Sadnú Vám ako uliate, budú vzdušné a budú podčiarkovať vašu osobnosť. Výhodou letných dní je aj to, že šaty z ľahkých materiálov rýchlo uschnú. Doprajte si kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré si v lete skutočne užijete. 


Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €