SK CZ HU HR EN

OBLEČENIE PRE BÁBÄTKA

Aké je najvhodnejšie oblečenie pre bábätká? Ako vybrať ten správny kúsok pre novorodenca? Body, overal, dupačky, poldupačky?

Základné kúsky oblečenia pre novorodenca a bábätko sú jednoduché a praktické. Mali by sa ľahko obliekať aby pri manipulácií s dieťatkom nedošlo k zbytočnému stresovaniu. 

Dupačky pre novorodenca

Detské dupačky sú oblečenie pre bábätko, kde nohavicová časť je spojená s hornou časťou, a tak tvoria komplet. Predávajú sa v rôznych farbách, veľkostiach aj hrúbke aby boli vhodné na nosenie počas celého roka. Pod dupačky zvyčajne volíme body s dlhým rukávom, nebude sa vyhŕňať a bábätku nebude zima. Dupačky pre novorodencov vyrábame prevažne  zo 100% certifikovanej bavlny (niektoré majú malý obsah elastanu). Majú zapínanie na ramenách a medzi nožičkami a bábätku je v nich pohodlne. Dupačky sú určené pre novorodencov a bábätká, preto ich nájdete už od najmenších detských veľkostí.

U nás nájdete stále nové dizajny chlapčenských i dievčenských motívov dupačiek. 


Detské body

Kojenecké body sú odev určený pre bábätá, vyrábajú sa s dlhým alebo krátkym rukávom alebo na leto ako tielkové body. Nosia sa zvyčajne v kombinácií s poldupačkami alebo s kojeneckými nohavicami.
Pre novorodencov sú vhodné prekladacie body. Zapínanie majú medzi nožičkami a na bočnej strane. Sú jednoduchšie pre manipuláciu s malými bábätkami. 

U nás v Japitex dbáme na kvalitu materiálov a preto majú všetky látky použité na výrobu certifikát Oeko-Tex® Standard 100 trieda 1 - teda spĺňajú najprísnejšie kritéria pre použitie aj pre najmenšie deti. Tieto kúsky oblečenia sa vyrábajú predovšetkým zo 100% bavlny. Používame výlučne kovové cvoky pre ich trvanlivosť a dlhodobú funkčnosť. 

Niektoré dizajny látok navrhujeme v našej dielni a sú súčasťou ucelených kolekcií. Tak ich môžete krásne zladiť s ostatnými kúskami. Ale aj samé o sebe sú krásne a kombinovateľné. Detské body sú praktický a obľúbený kúsok.

Pozrite si našu kolekciu PURE a detské body zo 100% bavlneného mušelínu. Mušelín nás zaujal svojimi vlastnosťami a venovali sme mu celú kolekciu. 

Alebo hľadáte pre chlapčeka body s potlačou alebo skôr elegantné chlapčenské body vhodné na oslavu? Pre dievčatká máme body s krásnymi volánikmi a kvetmi, alebo kombinované so sukničkou. 


Overal pre novorodenca

Detský overal je oblečenie, ktoré pre sa prevažne používa na spanie alebo oddychové chvíle. Charakteristickým znakom overalu je, že celé oblečenie je ako jeden kus (na rozdiel od pyžama).

Jeho výhodou je zapínanie po celej dĺžke, čo umožňuje pohodlnejšie obliekanie a vyzliekanie. 
V ponuke máme aj overaly, ktoré nemajú prekrytie chodidiel. Takýto kúsok detského oblečenia využijete aj na bežné nosenie. Je pohodlný a praktický. 

Nájdete u nás overaly pre chlapcov i dievčatá, ale aj univerzálne jednofarebné overaly. Môžeme potvrdiť, že detičky sú v nich proste rozkošné. 


Detský overal na zimu

Zateplený zimný overal pre deti je určený do chladného počasia. Je to vrchná časť oblečenia pre deti. Väčšinou je veľmi teplý a pod neho netreba veľa vrstiev. 

Prešívaný detský overal chráni pred chladom, vďaka dvom zipsom je pohodlný na obliekanie a kapucňa ochráni bábätko pred mrazom a vetrom. Overal pre chlapcov máme v tmavomodrej farbe a pre dievčatá krásny bordový overal


Detské pančuchy

Detské pančuchy nájdeme snáď v každom detskom šatníku. Do módy sa vracajú retro kúsky - rebrované pančuchy a pančuchy na traky. Dieťa zahrejú a sú vhodné pod iné kúsky oblečenia. 

Pančuchy na traky dieťaťu nepadajú a deti neobmedzujú v pohybe. Počas chladnejších dní ich môžete využiť na lezenie vašich detí u vás doma. Na prechádzku alebo do škôlky či školy sa výborne hodia pod nohavice, tepláky, legíny či sukničky. 

Naše detské pančušky sú vyrobené zo 100% bavlny. Neškriabu a neťahajú. Máme ich vo veľkostiach 56 až 146. Sú v krásnom balení vhodné aj ako praktický darček. Farby sú vhodné pre chlapcov i dievčatá. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 eur zľavu

Nikdy nezmeškajte ponuku. Prihláste sa do newslettera a získajte 5 € zľavu, ktorá platí na prvý nákup v hodnote 50 €

×